Tabel cu elevii admisi la tabara Vacanta Colorata! Corbeni 05.05- 11.06.2017

nucsoara

 

 

Nr. crt Nume si prenume Varsta Sex Scoala
1 David  Mihaela 10 F Scoala Matei Basarab Pitesti
2 David Teodora Violeta 13 F Scoala Matei Basarab Pitesti
3 Berevoianu A.  Dinu George 13 B Scoala Matei Basarab Pitesti
4 Costache Stefan Alexandru 10 B Scoala Matei Basarab Pitesti
5 Stanciucu Virginia Florentina 12 F Scoala Matei Basarab Pitesti
6 Rotaru Camelia 13 F Scoala Budeasa
7 Nedelea Ionut 12 B Scoala Budeasa
8 Ciciila Georgiana 11 F Scoala Budeasa
9 Marin Razvan   11 B Scoala Budeasa
10 Popa Alexandru 11 B Scoala Budeasa
11 Circiu Maria Anastasia 11 F Scoala Mioveni
12 Dumitru Andreea 11 F Scoala Mioveni
13 Stoenescu Bianca 11 F Scoala Mioveni
14 Busiu Geogiana 13 F Scoala Mioveni
15 Obagiu Denisa 11 F Scoala Mioveni
16 Popescu Bianca 12 F Scoala Adrian Paunescu
17 Pirlici Elena 12 F Scoala Adrian Paunescu
18 Sandu Andreea 12 F Scoala Adrian Paunescu
19 Lingu Mihai 10 B Scoala Vladesti
20 Draghici Natasa 10 F Scoala Vladesti
21 Pavelescu Alexia 10 F Scoala Vladesti
21 Tonea Alexandra 14 F Scoala Mircea Cel Batran
23 Zahiu Ioan 12 B Scoala Nicolae Simonide
24 Linta Alexandru 12 B Scoala Ion Pilat
25 Vochin Teodora 14 F Scoala Gimn.,,Alexandru Davila’’ Pitesti
26 Apostol Andrei 17 B Liceul The Astra
27 Dumitrescu Robert 16 B Liceul The Astra
28 Gardin Bogdan 17 B Liceul The Astra
29 Gherman Maria 12 F Scoala Tudor Vladimirescu
30 Stan Andra 11 F Scoala Nicolae Iorga
31 Preda Ademina 11 F Scoala Nicolae Iorga
32 Voicu Ana Maria 14 F Prahova
33 Vasile Delia 13 F Prahova
34 Ungureanu Ana Cristina 13 F Valea Popii
35 Negescu Gabriel 15 B Valea Popii
36 Militaru Daria 11 F Scoala Adrian Paunescu
37 Neamtu Livia 16 F Col.National ,,Tudor Vladimirescu’’ Targu Jiu
38 Tudorescu Corina 17 F Col.National ,,Tudor Vladimirescu’’ Targu Jiu
39 Ene Andrei 17 B Lic.Tehnologic de electrotehnica  Constanta
40 Prejneanu Maria 15 F Col.National ,,Tudor Vladimirescu’’ Targu Jiu

 

DIRECTOR DJST ARGES,

ACHIMESCU LAURENTIU

 

RESPONSABIL  COMPARTIMENT TABERE,

Puenea Gabriela

 

RESPONSABIL PROIECT,

David Alina